Tvorba

Postup při procesu realizace

Analýza a příprava podkladů

V případě, že se rozhodnete nás kontaktovat ohledně tvorby webu, požádáme Vás o maximum informací o Vaší činnosti abychom zjistili co nejvíce o Vás, Vašich potřebách, potencionálních klientech a co od nového webu očekáváte. Na základě těchto informací si stanovíme priority, kterým přizpůsobíme celý proces tvorby webu, eshopu či jiné aplikace.

Výběr a tvorba designu

Co nejvíce informací nám rovněž pomůže při zpracování grafické podoby webu. V případě, že budete mít již vlastní grafický návrh a podklady Vašeho návrhu budou splňovat potřebná kriteria převedeme jej do designu Vašeho webu. Pokud máte o vzhledu webu pouze představu, stačí nám ji nastínit a mi ji převedeme do grafického návrhu a po odsouhlasení do designu webu. V případě použití redakčních systémů pro stavbu webu, které jsou velmi oblíbené pro svoji uživatelskou jednoduchost, značnou flexibilitu a podstatně nižší náklady na tvorbu, Vám můžeme nabídnout design z nepřeberného množství kvalitních šablon od profesionálních tvůrců z celého světa. Takovou šablonu potom přizpůsobíme Vašim představám a potřebám Vašeho webu.

šipka 01.2

Práce na funkční vybavenosti

S ohledem na zaměření Vaší činnosti a poskytnuté informace Vám navrhneme komplexní funkční řešení Vašeho projektu. Tedy vytvoříme pro Váš web (projekt) nejen takovou funkcionalitu jakou budete požadovat, ale z počátečních informací vyhodnotíme a navrhneme i takové funkce, které by mohly být pro Vás užitečné, zjednodušovat práci Vám i všechny kroky návštěvníků a klientů. 

šipka 01.1

Nastavení a optimalizace

Správu webu (systému) a funkce Vám nastavíme tak aby administrace pro Vás byla co nejjednodušší. Optimalizujeme Vaš web, tak aby opravdu oslovoval tu pravou cílovou skupinu klientu, kteří mají zájem Vaše služby využít. Po odzkoušení a konzultaci na Vaše případné požadavky cokoliv na webu upravíme, změníme a nastavíme k Vaší maximální spokojenosti. Pro snadnou orientaci v administraci webu (systému) Vám vytvoříme návod, nebo v případě zájmu poskytneme i individuální konzultaci či proškolení.

šipka 01.2

Aktualizace a údržba

Odevzdáním a spuštěním hotového webu (systému) naše práce nekončí. Po spuštění jsme Vám k dispozici pro aktualizace systému a použitých nástrojů. Rovněž Vám kdykoliv v průběhu fungování vytvoříme jakoukoliv další požadovanou funkčnost, úpravu, nebo přizpůsobení designu nejnovějším trendům.