Tvorba

Postup při procesu realizace

Analýza a příprava podkladů

V případě, že se rozhodnete mě kontaktovat ohledně tvorby webu, požádám Vás o maximum informací o Vaší činnosti abych zjistil co nejvíce o Vás, Vašich potřebách, potencionálních klientech a co od nového webu očekáváte. Na základě těchto informací si stanovíme priority, kterým přizpůsobíme celý proces tvorby webu, eshopu či jiné aplikace.

Výběr a tvorba designu

Co nejvíce informací mi rovněž pomůže při zpracování grafické podoby webu. V případě, že budete mít již vlastní grafický návrh a podklady Vašeho návrhu budou splňovat potřebná kriteria převedu jej do designu Vašeho webu. Pokud máte o vzhledu webu pouze představu, stačí mi ji nastínit a převedu ji do grafického návrhu a po odsouhlasení do designu webu. V případě použití redakčních systémů pro stavbu webu, které jsou velmi oblíbené pro svoji uživatelskou jednoduchost, značnou flexibilitu a podstatně nižší náklady na tvorbu, Vám mohu nabídnout design z nepřeberného množství kvalitních šablon od profesionálních tvůrců z celého světa. Takovou šablonu potom přizpůsobím Vašim představám a potřebám Vašeho webu.

šipka 01.2

Práce na funkční vybavenosti

S ohledem na zaměření Vaší činnosti a poskytnuté informace Vám navrhnu komplexní funkční řešení Vašeho projektu. Tedy vytvořím pro Váš web (projekt) nejen takovou funkcionalitu jakou budete požadovat, ale z počátečních informací vyhodnotím a navrhnu i takové funkce, které by mohly být pro Vás užitečné, zjednodušovat práci Vám i všechny kroky návštěvníků a klientů. 

šipka 01.1

Nastavení a optimalizace

Správu webu (systému) a funkce Vám nastavím tak aby administrace pro Vás byla co nejjednodušší. Optimalizuji Vaš web, tak aby opravdu oslovoval tu pravou cílovou skupinu klientu, kteří mají zájem Vaše služby využít. Po odzkoušení a konzultaci na Vaše případné požadavky cokoliv na webu upravím, změním a nastavím k Vaší maximální spokojenosti. Pro snadnou orientaci v administraci webu (systému) Vám vytvořím návod, nebo v případě zájmu poskytnu i individuální konzultaci či proškolení.

šipka 01.2

Aktualizace a údržba

Odevzdáním a spuštěním hotového webu (systému) moje práce nekončí. Po spuštění jsem Vám k dispozici pro aktualizace systému a použitých nástrojů. Rovněž Vám kdykoliv v průběhu fungování vytvořím jakoukoliv další požadovanou funkčnost, úpravu, nebo přizpůsobení designu nejnovějším trendům.